Translate

środa, 9 grudnia 2015

Myślicie, że będzie ......???


Jakiś tydzień temu przed mikołajkami wstaję rano a za oknem biało :)))))
Nawet nie wiecie jak zmieniły się nasze nastroje Córka schodząc z góry nuciła
https://www.youtube.com/watch?v=ZeyHl1tQeaQ
mąż przy goleniu gwizdał ;D totalne szaleństwo , każdemu humor dopisywał. Córa przebudziła się nad ranem więc wiedziała co się święci już wcześniej. Miło jest obudzić się rano i zamiast buro-szarości zobaczyć biel. Padający śnieg wygląda tak bajkowo a w święta dla mnie jest to dopełnienie całości :) Myślicie, że będzie go choć trochę na święta ???  Niestety za długo nie zdążyliśmy się nim nacieszyć bo do południa było już po nim. Łosiowa rodzinka chyba się obraziła bo od czterech dni już ich nie ma a taka długa nieobecność jeszcze im się nie zdarzała. A ja codziennie wyglądam i czekam a nóż ,widelec będą :))))


U mnie już praca wre na całego. Pierogi zrobiłam wczoraj i zamroziłam 180 szt wyszło w tym roku
 ( wiem jak to brzmi ale niestety tak jak się pracuje trudno potem nadążyć ze wszystkim więc trochę oszukuję :) Zakupy te, które mogłam też już mam wszystkie. Ze sprzątaniem też już skończyłam teraz już tylko tam na bieżąco. Pierniki i chatka też już są czekam tylko jeszcze chwilkę na lukrowanie. Dom pachnie już tak jak lubię najbardziej i to oczekiwanie ............
W tym roku święta u mnie zapowiadają się rzeczywiście bajkowo ( jak dla nas oczywiście ) .
Pierworodny będzie w domu ( już za tydzień :))) , córcia śpiewa w kościelnym chórze i na Pasterce również dodatkowo gdyby było trochę śniegu to do kościoła pojechalibyśmy saniami ( mąż trochę popytał i okazuje się , że można wypożyczyć tutaj niedaleko ) więc ten śnieg to byłaby wisienka na torcie


A tu Kluskowy rozrabiak na pierwszym planie. Po przystrojeniu domu na zewnątrz chciałam porobić parę zdjęć, ale gwiazda rozsiadła się na środku i nie było mowy żeby poszła . Więc jest na pierwszym planie  ;)


2 komentarze:

  1. U nas ani widu ani słychu o śniegu, a w zapowiedziach pogodowych same pesymistyczne informacje, ale nie traćmy nadziei:) Śliczne dekoracje.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za słowa otuchy. Nadzieja jest ale z dnia na dzień coraz słabsza :(

      Usuń