Translate

wtorek, 29 grudnia 2015

Ostatni w tym roku ......


Zawsze co roku się to powtarza " Święta, święta  i  po  świętach  " jakie to trafne.  Człowiek czeka na nie tyle czasu , tyle jest przygotowań a wszystko mija w oka mgnieniu. Zanim się obejrzymy jest już po. Pogoda nie dopisała i śnieg nas nie zaszczycił. Trudno się mówi,  może w przyszłym roku. Dobrze, że mam jeszcze wolny cały tydzień bo jest czas odpocząć. Córka jeszcze śpi,  mąż już w pracy a ja siedzę w kuchni i  z ciężkim sercem piję kawę. Syn już wrócił na wyspy.  To było najtrudniejsze zadanie w tym roku jak dla mnie.  Pożegnać się i nie wiedzieć znów na ile. Kiedy przyjdzie do domu?  Nie wiadomo, kiedy dostanie wolne . Najgorsza jest właśnie taka niewiedza. Jak człowiek wie to planuje,  czeka i czas szybciej leci. A tak ..... pusto i  cicho w domu jakoś nie tak.
Łosi od tamtej pory też już nie ma i one mnie nie odwiedzają :))) No tak pierniczki zjedzone to nie ma po co przychodzić  ( to teoria córy :))) . No cóż,  to teraz oby do wiosny  ( tak się podobno mówi ).
Wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku. Zdrowia, szczęścia, miłości, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz